Δευτέρα, 29 Δεκεμβρίου 2014

Αύριο η πρεμιέρα του top16 της Euroleague


Το πρόγραμμα της φάσης του top16 της Ευρωλίγκας που θα αρχίσει αύριο έχει ως εξής:


1η-8η αγωνιστική (30/12-2/1 και 26-27/2)
Γαλατασαράι-Ζαλγκίρις Κάουνας (30/12)
Παναθηναϊκός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (30/12, 22:00)
Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης (2/1)
Άλμπα Βερολίνου-Μπαρτσελόνα (2/1)
2η-9η αγωνιστική (8-9/2 και 5-6/3)
Ρεάλ Μαδρίτης-Γαλατασαράι (8/1)
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (8/1)
Ζαλγκίρις Κάουνας-Άλμπα Βερολίνου (9/1)
Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός (9/1, 21:45)
3η-10η αγωνιστική (15-16/1 και 12-13/3)
Ερυθρός Αστέρας-Γαλατασαράι
Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης
Παναθηναϊκός-Ζαλγκίρις Κάουνας
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα
4η-11η αγωνιστική (22-23/1 και 19-20/3)
Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας
Ζαλγκίρις Κάουνας- Μακάμπι Τελ Αβίβ
Γαλατασαράι-Άλμπα Βερολίνου
Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός
5η-12η αγωνιστική (29-30/1 και 26-27/3)
Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου
Παναθηναϊκός-Γαλατασαράι
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης
Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις Κάουνας
6η-13η αγωνιστική (5-6/2 και 2-3/4)
Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις Κάουνας
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός
Γαλατασαράι-Μακάμπι Τελ Αβίβ
7η-14η αγωνιστική (12-13/2 και 9-10/4)
Παναθηναϊκός-Ερυθρός Αστέρας
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Άλμπα Βερολίνου
Μπαρτσελόνα-Γαλατασαράι
Ζαλγκίρις Κάουνας-Ρεάλ Μαδρίτης
6ος όμιλος
1η-8η αγωνιστική (2/1 και 26-27/2)
Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (2/1)
Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές (2/1)
Αρμάνι Μιλάνο-Νίζνι Νόβγκοροντ (2/1)
Ουνικάχα Μάλαγα-Ολυμπιακός (2/1, 22:00)
2η-9η αγωνιστική (8-9/2 και 5-6/3)
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Λαμποράλ Κούτσα (8/1)
Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο (8/1, 22:00)
Νίζνι Νόβγκοροντ-Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ (9/1)
Αναντολού Εφές-Ουνικάχα Μάλαγα (9/1)
3η-10η αγωνιστική (15-16/1 και 12-13/3)
Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ουνικάχα Μάλαγα-Αρμάνι Μιλάνο
Λαμποράλ Κούτσα-Νίζνι Νόβγκοροντ
Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ-Ολυμπιακός
4η-11η αγωνιστική (22-23/1 και 19-20/3)
Ολυμπιακός-Λαμποράλ Κούτσα
Νίζνι Νόβγκοροντ-Αναντολού Εφές
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ουνικάχα Μάλαγα
Αρμάνι Μιλάνο-Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ
5η-12η αγωνιστική (29-30/1 και 26-27/3)
Λαμποράλ Κούτσα-Αρμάνι Μιλάνο
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ
Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός
Ουνικάχα Μάλαγα-Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ
6η-13η αγωνιστική (5-6/2 και 2-3/4)
Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ-Λαμποράλ Κούτσα
Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές
Ουνικάχα Μάλαγα-Νίζνι Νόβγκοροντ
7η-14η αγωνιστική (12-13/2 και 9-10/4)
Λαμποράλ Κούτσα-Ουνικάχα Μάλαγα
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αρμάνι Μιλάνο
Νίζνι Νόβγκοροντ-Ολυμπιακός
Αναντολού Εφές-Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ
5ος όμιλος
1η-8η αγωνιστική (30/12-2/1 και 26-27/2)
Γαλατασαράι-Ζαλγκίρις Κάουνας (30/12)
Παναθηναϊκός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (30/12, 22:00)
Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης (2/1)
Άλμπα Βερολίνου-Μπαρτσελόνα (2/1)
2η-9η αγωνιστική (8-9/2 και 5-6/3)
Ρεάλ Μαδρίτης-Γαλατασαράι (8/1)
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (8/1)
Ζαλγκίρις Κάουνας-Άλμπα Βερολίνου (9/1)
Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός (9/1, 21:45)
3η-10η αγωνιστική (15-16/1 και 12-13/3)
Ερυθρός Αστέρας-Γαλατασαράι
Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης
Παναθηναϊκός-Ζαλγκίρις Κάουνας
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα
4η-11η αγωνιστική (22-23/1 και 19-20/3)
Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας
Ζαλγκίρις Κάουνας- Μακάμπι Τελ Αβίβ
Γαλατασαράι-Άλμπα Βερολίνου
Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός
5η-12η αγωνιστική (29-30/1 και 26-27/3)
Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου
Παναθηναϊκός-Γαλατασαράι
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης
Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις Κάουνας
6η-13η αγωνιστική (5-6/2 και 2-3/4)
Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις Κάουνας
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός
Γαλατασαράι-Μακάμπι Τελ Αβίβ
7η-14η αγωνιστική (12-13/2 και 9-10/4)
Παναθηναϊκός-Ερυθρός Αστέρας
Μακάμπι Τελ Αβίβ-Άλμπα Βερολίνου
Μπαρτσελόνα-Γαλατασαράι
Ζαλγκίρις Κάουνας-Ρεάλ Μαδρίτης
6ος όμιλος
1η-8η αγωνιστική (2/1 και 26-27/2)
Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (2/1)
Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές (2/1)
Αρμάνι Μιλάνο-Νίζνι Νόβγκοροντ (2/1)
Ουνικάχα Μάλαγα-Ολυμπιακός (2/1, 22:00)
2η-9η αγωνιστική (8-9/2 και 5-6/3)
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Λαμποράλ Κούτσα (8/1)
Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο (8/1, 22:00)
Νίζνι Νόβγκοροντ-Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ (9/1)
Αναντολού Εφές-Ουνικάχα Μάλαγα (9/1)
3η-10η αγωνιστική (15-16/1 και 12-13/3)
Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ουνικάχα Μάλαγα-Αρμάνι Μιλάνο
Λαμποράλ Κούτσα-Νίζνι Νόβγκοροντ
Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ-Ολυμπιακός
4η-11η αγωνιστική (22-23/1 και 19-20/3)
Ολυμπιακός-Λαμποράλ Κούτσα
Νίζνι Νόβγκοροντ-Αναντολού Εφές
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ουνικάχα Μάλαγα
Αρμάνι Μιλάνο-Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ
5η-12η αγωνιστική (29-30/1 και 26-27/3)
Λαμποράλ Κούτσα-Αρμάνι Μιλάνο
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ
Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός
Ουνικάχα Μάλαγα-Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ
6η-13η αγωνιστική (5-6/2 και 2-3/4)
Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ-Λαμποράλ Κούτσα
Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές
Ουνικάχα Μάλαγα-Νίζνι Νόβγκοροντ
7η-14η αγωνιστική (12-13/2 και 9-10/4)
Λαμποράλ Κούτσα-Ουνικάχα Μάλαγα
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αρμάνι Μιλάνο
Νίζνι Νόβγκοροντ-Ολυμπιακός
Αναντολού Εφές-Φενερμπαχτσέ/Ούλκερ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Like και στη σελίδα στο Facebook: Argo-sports.blogspot.gr
Follow στο Instagram: argosports.blogspot.gr