Πέμπτη, 27 Ιουνίου 2013

Εκατοντάδες Βολιώτες αποθέωσαν την εξαιρετική προσπάθεια της Γ.Ε. Βόλου στο κατάμεστο ΕΑΚ


Ξεπέρασε κάθε προσδοκία η επιτυχία της εκδήλωσης για τη λήξη της χρονιάς που διοργάνωσε η Γυμναστική Ένωση Βόλου με τη συμμετοχή 150 αθλητριών από την πόλη μας.
Οι προπονήτριες Κωνσταντίνα Ρούσσα, Βούλγαρη Μαρία, Φίλη Κατσιμπέρη, και οι δασκάλες μπαλέτου Βούλγαρη Εύη και Καμπουρόγλου Χρυσάνθη παρουσίασαν ένα εξαιρετικό πρόγραμμα με θέμα...τη Σταχτοπούτα.
Εκατοντάδες Βολιώτες κατέκλυσαν όπως...


...δείχνουν και οι φωτό το κλειστό γυμναστήριο και αποχώρησαν με τις καλύτερες εντυπώσεις για την ποιότητα της δουλειάς και το εξαιρετικό πρόγραμμα που εκτέλεσαν τα παιδιά στο κατάμεστο κλειστό γυμναστήριο.
To πρόγραμμα που στην κυριολεξία άφησε άφωνους τους θεατές μα και τα παιδιά που το εκτέλεσαν έχουν ως εξής:
Α' Μέρος (σταχτοπούτα)
Μητριά : Καρδαμάκη Αθηνά
4 Εποχές: Φθινόπωρο – Μπόνι Ιωάννα , Χειμώνας – Βαϊνοπούλου Ειρήνη , Άνοιξη – Δελή Γεωργία , Καλοκαίρι – Βούκουτου Αγγελική
Σταχτοπούτα : Τριανταφυλλοπούλου Χαρούλα & Σταχτούλες: ΒαλήΑθηνά,
Ευαγγελιά Ανδώρα, Καραμπάση Κων/να, Κεσμετζή Έρικα, Λιάρου Μυρσίνη, Ναουμίδη Έλενα, Παναγιωτάκη Γιάννα, Σπανομήτρου Αφροδίτη
Ποντικάκια: Αλεξάνδρου Σεμίνα, Αθανασάκη Δήμητρα, Αθανασάκη Τζωρτζίνα, Αλιάτη Εύα, Αναγνωστοπούλου Εβελίνα, Ασπρούδη Φιλίτσα, Βαρακλιώτη Μαίρη, Γκουντούλα Αριέττα, Ζαφειριάδη Ευαγγελία, Καλογριά Ελένη, Καπετανά Έλλη, Κοντοβά Αποστολία, Μουρογιάννη Εύα, Νέου Αλεξάνδρα, Νικολάου Ναυσικά, Παπαργυροπούλου Κασιανή, Πρασινάκη Κλειώ, Στάμου Ναυσικά, Τσιτσόγλου Ηλέκτρα, Φιλίππου Ελίνα, Φουρτούνα Κατερίνα
Γάτες: Ευαγγελίδου Τερέζα, Θωμοπούλου Μαρία, Κισκίνη Ελευθερία, Κουκουγιάννη Μαρία, Μοσχοπούλου Μαρία, Ντόβα Μελίνα, Σιέχου Αγγελική, Τακτικού Άννα-Μαρία, Τσιούρη Γεωργία, Τσιούρη Νίκη
Πουλάκια: Βαλιανάτου Χριστίνα, Γκαϊτατζούδη Κων/να, Γραμμένου Θεοδώρα, Νυστάζου Κατερίνα, Πέτση Εύα, Φράγκου Στελλίνα
Αδελφές: Ιερεμία Αλεξάνδρα , Μπουτσούκη Ραφαέλα
Κακό Όνειρο: Δαμιανού Ευαγγελία, Δικαιάκου Έλλη, Κατσούδα Άννυ, Κυρμά Μαρία, Μαργωμένου Μόλυ, Πανταζή Φαίδρα
Νεραϊδονονά: Δαμιανού Ευαγγελία & Σταχτοπούτα: Τριανταφυλλοπούλου Χαρ
Νεραϊδούλες: Αμουτζά Δήμητρα, Βαλή Εμμανουέλα, Βασίλου Φενίνα, Βίγκλα Ηλέκτρα, Γερμανού Εύα, Δελή Δέσποινα, Ευαγγελινού Έλενα, Καρκαλιά Άννα, Κατσούρα Ιωάννα, Κουρκουβέλα Ιωάννα, Μαλαθούνη Δήμητρα, Μαυρομιχάλη Ευτυχία, Πετσιμέρη Δέσποινα, Σκαλίδη Αγγελίνα, Σκοπελίτη Δανάη, Ταγκούλη Νικολία, Τζανή Όλγα, Τίγκα Ραφαέλα, Χατζηπαρασίδη Ραφαέλα
Μεγάλη & Μικρή Σταχτοπούτα: Τριανταφυλλοπούλου Χ & Ρακιτζή Σοφία
Μικρές Σταχτοπούτες: Ανδριανοπούλου Παρασκευή, Αντωνακοπούλου Αλεξάνδρα, Αρέθα Αγγελική, Ασπρούδη Κατερίνα, Βαλσαμίδου Ελένη, Γεραμπίνη Στέλλα, Καλογήρου Μαριάννα, Κανακάρη Μαριλένα, Καραγιάννη Εύα, Κοπάνου Αργυρώ,Μακρή Τόνια, Μαράβα Μυρτώ, Μπάιμπα Μαρίλια, Μπότση Βένια, Μπουγά Γεωργία, Πισιώτη Μαρία, Τριανταφύλλου Αλεξάνδρα, Τσιούρη Αλεξία
Χορός στο Παλάτι: Βλόντζου Ιακωβίνα, Βούκουτου Αγγελική, Γερμανού Βίβιαν, Γιαννιού Ελπινίκη, Γούλα Χριστίνα, Καρά Φωτεινή, Καρακατσούνη Κατερίνα, Καψάλη Μελίνα, Κιντά Σοφία, Κοπατσάρη Βάσια, Κοτσαλή Φρόσω, Κουρελά Μαρία, Μαλακασιώτη Κων/να, Μαλακασιώτη Φανή,
Μανίνη Αφροδίτη,Μαρτίου Μαίρη, Μαρτίου Φωτεινή , Νονόγλου Δέσποινα, Ντάκη Χριστίνα,Παπαργυροπούλου Σοφία,Σπυριδάκη Αναστασία,Σταμνά Εύα
Ντουέτο Πρίγκιπας: Κυρμά Μαρία & Σταχτοπούτα
Σόλο Πρίγκιπας
Δούκες: Γκαϊτατζούδη Στεφανία, Ευαγγελινού Πηνελόπη, Ζούχα Δήμητρα, Καραδήμου Ελένη, Κοζανίτη Ιωάννα, Λέφα Κατερίνα, Μπιντάκα Μαρία-Ζωή, Νίκου Σοφία, Σπανομήτρου Εύη, Σπυριδάκη Κατερίνα, Στεργίου Δώρα
Φινάλε
Β' Μέρος (Ομαδικά Προγράμματα)
Ομαδικό με μπάλες
Ομαδικό με στεφάνια
Ομαδικό με μπάλες
Ομαδικό με μπάλες
Ελεύθερο πρόγραμμα: Αθανασίου Ειρήνη, Ακριβοπούλου Σεμίνα, Αναγιάννη Μαρία, Ανωνίου Γωγώ, Βογιατζάκη Λίλα, Γιάνναρου Ζωή, Γούση Αναστασία, Διακουμή Πόπη, Θεολόγη Αθηνά, Ιατρού Δέσποινα, Καβαλάρη Άρια, Κάβουρα Χριστίνα, Μακρή Κωνσταντίνα, Μπέκα Μαρία, Παλαιοχωρίτη Μαρία, Τζιούβελη Μαρία, Τσιούρη Ασπασία
Ομαδικό με μπάλες
Ομαδικό με στεφάνια
Ομαδικό με στεφάνια
Ομαδικό με σχοινάκια
Σύγχρονος Χορός
Ελεύθερο πρόγραμμα
Γ' Μέρος (Αγωνιστικά Προγράμματα)
Ελεύθερο: Νυστάζου Κατερίνα
Μπάλα: Μπόνι Ιωάννα
Στεφάνι: Ρακιτζή Σοφία
Μπάλα: Δελή Γεωργία
Κορύνες: Βαϊνοπούλου Ειρήνη
Σχοινάκι: Βούκουτου Αγγελική
Κορύνες: Μπουτσούκη Ραφαέλα
Μπάλα: Ιερεμία Αλεξάνδρα
Κορδέλα: Καρδαμάκη Αθηνά
Στεφάνι: Τριανταφυλλοπούλου Χαρούλα

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Like και στη σελίδα στο Facebook: Argo-sports.blogspot.gr
Follow στο Instagram: argosports.blogspot.gr